League
Your league
ABERDEEN (5ives Football Centre) - Sun
ACCRINGTON (St Christophers CE High School) - Wed *Brand New*
ADDLESTONE (Fullbrook Sports Centre) Tue
ALDERSHOT (Ash Manor CS) - Mon
ALTRINCHAM (Blessed Thomas Holford College CS) - Mon
ALTRINCHAM (Blessed Thomas Holford College CS) - Wed *SUMMER*
ALTRINCHAM (Dixons Brooklands Academy) - Mon
ANDOVER (The Sports Academy) - Sun
ASHINGTON (Josephine Butler Academy) - Mon
ASHINGTON (Josephine Butler Academy) - Sun
AYLESBURY (Aylesbury RFC) - Sun
AYLESBURY (Mandeville School CS) - Mon
AYLESBURY (Mandeville School CS) - Thu
BALDOCK (Knights Templar LC 6AS) - Mon
BALDOCK (Knights Templar LC 6AS) - Tue
BARGOED (Heolddu Leisure Centre) - Mon
BARNSLEY (Wombwell Netherwood ALC FE) - Thu
BARTON-UPON-HUMBER (Baysgarth School) - Mon
BASILDON (Basildon Sporting Village NETBALL) - Mon
BASILDON (Basildon Sporting Village) - Wed 3G 5s
BASILDON (Basildon Sporting Village) CS - Mon 3G 5s
BASILDON (Basildon Sporting Village) CS - Mon 6s
BASINGSTOKE (Queen Marys College CS) - Mon
BASINGSTOKE (Queen Marys College CS) - Thu
BEDFORD (AFC Kempston) - Mon
BEDFORD (AFC Kempston) - Thu
BEDFORD (AFC Kempston) - Tue
BERKHAMSTED (Ashlyns School CS) - Sun
BICESTER (Ploughly Sports Centre) - Thu
BINGLEY (Titus Salt School CS) - Mon
BIRMINGHAM (King Edward VI Five Ways School) - Wed Netball
BLACKBURN (St Wilfrids CofE Academy) - Thu
BLACKPOOL (Unity Academy) - Thu Summer League
BOLTON (Thornleigh Salesian College) - Tue *Brand New*
BORDON (Oakmoor School) - Mon
BOURNEMOUTH (Bournemouth University CS) - Mon
BOURNEMOUTH (Chapel Gate) - Mon
BOURNEMOUTH (Slades Farm) Masters - Sun
BRACKNELL (Garth Hill College) - Mon
BRADFORD (Oasis Academy) - Thu Netball
BRENTWOOD (Shenfield High School) - Mon
BRENTWOOD (The Brentwood Centre) 3G - Mon
BRIDGWATER (1610 Robert Blake Science College) - Mon
BRIDGWATER (Bridgwater College Academy Sports Development Centre) - Tue
BRIGHTON (Hamilton Lodge) - Tue
BRIGHTON (Manor Road Gym) - Mon Mixed Netball
BRIGHTON (Shoreham Academy) - Mon
BRIGHTON (Shoreham Academy) - Sat EURO 2024 Tournament 29th June
BRIGHTON (Shoreham Academy) - Thu
BRIGHTON (Stanley Deason) - Mon 3G
BRIGHTON (Stanley Deason) - Thu 3G
BRIGHTON (Stanley Deason) - Wed 3G
BRIGHTON (Withdean Sports Complex) - Mon Netball
BRIGHTON (Withdean Sports Complex) - Tue
BRIGHTON (Withdean Sports Complex) - Wed
BRIGHTON WOMENS (Stanley Deason) - Mon 3G
BRISTOL (Ashton Park Sports Centre) - Thu Netball
BRISTOL (Brunel Academy) - Mon
BRISTOL (Fairfield High School) - Netball Tue SUMMER
BRISTOL (John Cabot Academy) - Wed
BRISTOL (Lockleaze Sports Centre) - Sun Mixed
BROMLEY (Ravensbourne School CS) - Mon
BROMSGROVE (South Bromsgrove High School) - Mon
BRYNCETHIN (Bryncethin Campus) - Sun W.I.S.A Mixed League
BURNLEY (Burnley College FE) - Thu
CAERPHILLY (St Martins School) - Mon Netball SUMMER
CAMBERLEY (Tomlinscote School) - Mon
CAMBERLEY (Tomlinscote School) - Tue SUMMER
CAMBORNE (Cornwall College) - Mon
CAMBRIDGE (Chesterton SC) - Tue
CAMBRIDGE (Chesterton SC) - Wed
CAMBRIDGE (Cottenham Village College) - Wed Netball
CANTERBURY (University SC) - Sun
CANTERBURY (University SC) - Wed
CARDIFF (Channel View Centre) - Wed
CARTERTON (Carterton Community College CS) - Mon
CASTLEFORD (Castleford Academy CS) - Thu
CHEADLE HULME (Cheadle Hulme School CS) - Mon
CHEADLE HULME (Cheadle Hulme School CS) - Wed Summer League
CHELTENHAM (All Saints Academy) - Thu
CHELTENHAM (Bishops Cleeve Sports Pavilion) - Mon
CHELTENHAM (Leisure at Cheltenham Indoor CS) - Mon
CHELTENHAM (Leisure at Cheltenham Indoor CS) - Tue
CHESTERFIELD (Brookfield Community College CS) - Mon
CHESTERFIELD (Tupton School CS) - Tue
CHICHESTER (Chichester College) - Mon 7s
CHICHESTER (Chichester College) - Thu 6s
CHICHESTER (Chichester College) - Tue 5s
CHIGWELL (West Hatch High School) - Mon Netball
CHRISTCHURCH (2 Riversmeet Leisure Complex) - Mon
COALVILLE (Whitwick and Coalville Leisure Centre CS) - Sun
COBHAM (Cobham FC) Surrey FA Under 13s Tournament - Sun
CODSALL (Codsall Leisure Centre CS) - Mon
COLWYN BAY (Ysgol Bryn Elian) - Mon
CONGLETON (Eaton Bank Academy) - Mon
COVENTRY (Butts Park Arena) - Mon
CRAMLINGTON (Cramlington Sporting Club) - Mon Netball
CRAMLINGTON (Cramlington Sporting Club) - Thu
CRAWLEY (Broadfield Stadium CS) - Mon
CRAWLEY (Ifield College) - Mon
CREWE (Cumberland Arena) - Sun
CROOK (Parkside Academy) - Sun
DARLINGTON (Hummersknott Academy) - Mon
DARTFORD (Dartford Science and Technology College NETBALL) - Mon
DARTFORD (The Leigh Academy) - Thu Netball
DERBY (Landau Forte College) - Sun Deep Heat Netball Tournament
DERBY (Landau Forte College) - Tue Netball
DERBY (LU - Derby Racecourse Hub) - Mon
DERBY (LU - Derby Racecourse Hub) - Thu
DERBY (Springwood Leisure Centre) - Tue
DORCHESTER (Dorchester Town FC) - Mon
DORKING (Meadowbank Stadium) - Mon
DUNDEE (Dundee East Community Sports Club) - Mon
DUNDEE (Dundee East Community Sports Club) - Sun
DUNSTABLE (Creasey Park) - Mon
EAST GRINSTEAD (East Grinstead SC NETBALL) - Wed
EAST GRINSTEAD (East Grinstead SC) - Mon 3G
EDINBURGH (Peffermill Playing Fields) - Mon
EGHAM (Egham Leisure Centre CS) - Mon
ELLESMERE PORT (Ellesmere Port Sports Village) - Flexi 11s - Mon
ELY (Ely Outdoor Sports Association) - Sun
EUSTON (Somers Town Community Sports Centre) - Thu
EVESHAM (The De Montfort School) - Mon
EXETER (West Exe School) - Tue
EXMOUTH (Exmouth College) - Mon
FALKIRK (Stenhousemuir FC) - Sun
FAREHAM (Crofton School) - Mon
FAREHAM (Crofton School) - Tue
FARNBOROUGH (Samuel Cody Sports College) - Mon
FARNBOROUGH (Samuel Cody Sports College) - Tue
FAVERSHAM (The Abbey School) - Thu
FEATHERSTONE (Featherstone Sports Centre CS) - Tue
FELTHAM (Hanworth Air Parks Leisure Centre) - Tue Netball
FLEET (Hart Leisure Centre) - Mon
FLEETWOOD (Poolfoot Farm) - Sun
FRIMLEY (Frimley Lodge Park CS) - Mon
GILLINGHAM (Star Meadow Complex) - Mon
GLASGOW (Scotstoun Sport Campus) - Mon
GLOUCESTER (Plock Court) - Mon
GLOUCESTER (Plock Court) - Thu Summer League
GLOUCESTER (St Peters High School) - Sun
GRAVESEND (Cobham Hall School) - Tue Netball
GRAVESEND (Legend Sports Club) - Wed
GRAYS (Harris Academy Chafford) - Mon
GRAYS (Quarry Hill Academy) - Sun
GUILDFORD (St Catherines School) - Mon Netball
GUILDFORD Godalming (Broadwater School) - Tue
HALIFAX (Hipperholme and Lightcliffe CS) - Mon
HALIFAX (Hipperholme and Lightcliffe CS) - Thurs
HALIFAX (North Halifax Grammar School) - Wed Netball
HALIFAX (Park Lane + Crossley Heath School) - Mon Netball
HALIFAX (Park Lane + Crossley Heath School) - Tue Netball
HAMILTON (Hamilton Palace Sports Ground Indoor) - Sun
HARLOW (Passmores School) - Mon
HAVANT (Havant and South Downs College) - Mon
HAYWARDS HEATH (Warden Park Academy) - Sun
HEMEL HEMPSTEAD (Hemel Hempstead FC FE) - Wed 5s
HEMEL HEMPSTEAD (Hemel Hempstead FC) - Mon 6s
HEMEL HEMPSTEAD (Hemel Hempstead FC) - Mon MASTERS
HEMEL HEMPSTEAD (The Adeyfield Academy) - Tue Netball
HENLEY (Henley Hawks Rugby Club CS) - Wed
HOLMES CHAPEL (Holmes Chapel LC CFA) - Thu
HORSHAM (Horsham Football Club) - Mon
HOUNSLOW (Heston Pools) - Mon
HOUNSLOW (Heston Pools) - Wed
HOVE (Hove Park School) - Mon
HOWDEN CLOUGH (Batley Sports Centre CS) - Mon
HUDDERSFIELD (Leeds Road Sports Complex CS) - Sun
HUDDERSFIELD (Leeds Road Sports Complex CS) - Wed
HUDDERSFIELD (The Zone) - Mon
HUDDERSFIELD (The Zone) - Wed
HULL (Collegiate CN) - Mon Netball
HULL (Collegiate CN) - Tue Netball
HULL (Haltemprice Leisure Centre) - Wed Netball
INVERURIE (Garioch Sports Centre) - Sun
IPSWICH (Ipswich School Sports Centre) - Mon
ISLE OF MAN (The Bowl Douglas) - Mon *SUMMER*
KEIGHLEY (Beckfoot Oakbank School) - Tue Netball
KETTERING (Science Academy) - Mon
KETTERING (Tresham College CS) - Thu - Summer League
KETTERING (Tresham College) - Wed Netball
KILMARNOCK (Grange Leisure Centre) - Mon
KINGS LYNN (Alive Lynnsport) - Wed Netball
KIRKCALDY (Balwearie High School) - Mon
LEEDS (Benton Park CN) - Wed Netball
LEEDS (East Leeds Academy CN) - Mon Netball
LEEDS (Garforth College CS) - Mon
LEEDS (Horsforth Trinity University CS) - Thu
LEEDS (Morley Bruntcliffe School FE) - Mon
LEEDS (Rothwell Masters League) - Sun
LEEDS (Trinity Academy) - Fri MIXED *Student league*
LEEDS (Woodhouse Grove Dome) - Deep Heat Ladies Tournament - Sat 6th July
LEEDS (Woodhouse Grove Dome) - Mon Netball
LEEDS (Woodhouse Grove Indoor) - Thu Netball
LEEDS (Woodkirk Academy CN) - Mon Netball
LEEDS (Woodkirk Academy CN) - Thu Netball
LEEDS (Woodkirk Academy CN) - Tue Netball
LEEDS (Woodkirk Academy CN) - Wed Netball
LEICESTER (Brockington College) - Mon
LEICESTER (Brockington College) - Wed Summer League
LEICESTER (St Margarets Pastures CS) - Mon
LEICESTER (St Margarets Pastures CS) - Wed
LEICESTER (Wreake Valley Academy) - Mon
LEIGH (Leigh Sports Village) - Indoor Netball Thu
LINCOLN (Yarborough Leisure Centre CS) - Wed
LIVERPOOL (LU Jerricho Lane) - Mon
LIVERPOOL (Wavertree Sports Park) - Mon Social Netball Outdoor
LIVERPOOL (Wavertree Sports Park) - Tue Social Netball Outdoor
LIVERPOOL (Wavertree Sports Park) - Wed Netball Outdoor
LIVERPOOL (Wavertree) - Tue Back to Netball
LLANELLI (Ysgol Pen Rhos) - Sun
LONDON Central - BOND STREET (Portman Square) - Mon Netball
LONDON Central - BOND STREET (Portman Square) - Wed Netball
LONDON Central - KINGS CROSS (Calthorpe Community Garden) - Wed
LONDON Central - LIVERPOOL ST (Legal and Financial Netball) - Thu
LONDON Central - LIVERPOOL ST (Legal and Financial Netball) - Tue
LONDON Central - LIVERPOOL ST (St Botolphs Netball) - Corporate Events
LONDON Central - LIVERPOOL ST (St Botolphs Netball) - Mixed Wed
LONDON Central - LIVERPOOL ST (St Botolphs Netball) - Mixed Wed Lunch
LONDON Central - LIVERPOOL ST (St Botolphs Netball) - Mon
LONDON Central - LIVERPOOL ST (St Botolphs Netball) - Thu Lunchtime
LONDON Central - LIVERPOOL ST (St Botolphs Netball) - Tue Lunchtime
LONDON Central - LIVERPOOL ST (St Botolphs Netball) - Tue Lunchtime D2
LONDON Central - LONDON BRIDGE (Marlborough Sports Garden Netball) - Wed
LONDON Central - LONDON BRIDGE (Marlborough Sports Netball) - MIXED Tue
LONDON Central - OLD STREET (Central Boys School) - Thu
LONDON Central - OLD STREET (Central Boys School) - Tue
LONDON Central - OLD STREET (Central Boys School) - Wed
LONDON Central - SHOREDITCH (City of London Academy Shoreditch Park) - Thu
LONDON Central - SHOREDITCH (City of London Academy Shoreditch Park) - Wed
LONDON Central - SOUTHWARK (Colombo Centre 3G) - Mon
LONDON Central - SOUTHWARK (Colombo Centre 3G) - Thu
LONDON Central - SOUTHWARK (Colombo Centre 3G) - Tue
LONDON Central - SOUTHWARK (Colombo Centre 3G) - Wed
LONDON Central - SOUTHWARK (Colombo Centre Netball) - Mixed Mon
LONDON Central - SOUTHWARK (Colombo Centre Netball) - Mixed Tue
LONDON Central - SOUTHWARK (Colombo Centre Netball) - Tue
LONDON Central - SOUTHWARK (Colombo Centre Netball) - Wed
LONDON Central - ST PAULS (City of London School NETBALL) - MIXED Wed
LONDON Central - ST PAULS (City of London School NETBALL) MIXED Tue
LONDON Central - VICTORIA (Pimlico Academy Indoor Netball Court) - Tue
LONDON Central - VICTORIA (Pimlico Academy Netball Courts) - Tue
LONDON Central - WATERLOO (GMH Park 3G) - Mon WOMEN
LONDON Central - WATERLOO (GMH Park 3G) - Thu
LONDON Central - WATERLOO (GMH Park 3G) - Thu Mixed
LONDON Central - WATERLOO (GMH Park 3G) - Tue
LONDON Central - WATERLOO (GMH Park 3G) - Wed
LONDON Central - WATERLOO (GMH Park Netball) - Mixed Wed
LONDON Central - WATERLOO (GMH Park Netball) - Mon
LONDON Central - WATERLOO (GMH Park Netball) - Thu Ladies TOURNAMENT
LONDON Central - WATERLOO (GMH Park Netball) - Thu Mixed TOURNAMENT
LONDON Central - WATERLOO (GMH Park Netball) - Tue
LONDON East - ALDGATE EAST (Mulberry Leisure Centre) - Wed MIXED/NON BINARY
LONDON East - ALDGATE EAST (Shadwell - Mulberry Leisure Centre) - Mon
LONDON East - ALDGATE EAST (Shadwell - Mulberry Leisure Centre) - Sun WOMEN
LONDON East - ALDGATE EAST (Shadwell - Mulberry Leisure Centre) - Tue
LONDON East - ALDGATE EAST (Shadwell - Mulberry Leisure Centre) - Tue WOMEN
LONDON East - ALDGATE EAST (Shadwell - Mulberry Leisure Centre) - Wed
LONDON East - CANADA WATER (Bacons College 11s) - Mon
LONDON East - CANADA WATER (Bacons College 11s) - Tue
LONDON East - CANARY WHARF (The Elms George Green School) - Thu
LONDON East - HACKNEY (Petchey Academy) - Mon
LONDON East - HACKNEY (Petchey Academy) - Sat Mixed
LONDON East - HACKNEY (Petchey Academy) - Thu
LONDON East - HACKNEY (Petchey Academy) - Tue
LONDON East - HACKNEY (Petchey Academy) - Wed
LONDON East - STRATFORD (The Elms Chobham Academy) - Mon
LONDON East - STRATFORD (The Elms Chobham Academy) - Mon MIXED NETBALL
LONDON East - STRATFORD (The Elms Chobham Academy) - Sat Tournament
LONDON East - STRATFORD (The Elms Chobham Academy) - Thu
LONDON East - STRATFORD (The Elms Chobham Academy) - TUE NETBALL
LONDON East - STRATFORD (The Elms Chobham Academy) - Wed NETBALL
LONDON East - WAPPING (John Orwell Sports Centre) - Wed Netball
LONDON North - BARNET (Queen Elizabeths Girls School) - Tue Netball
LONDON North - CAMDEN (Haverstock School) - Mon 5s
LONDON North - CAMDEN (Haverstock School) - Mon 7s
LONDON North - CAMDEN (Haverstock School) - Thu 7s
LONDON North - CAMDEN (Haverstock School) - Tue 7s
LONDON North - CAMDEN (Haverstock School) - Wed 7s
London North - ENFIELD (Powerleague Enfield) - Sun Indoor Netball
LONDON North - HENDON (Middlesex University Hendon Fitness Pods) - Thu
LONDON North - HOLLOWAY (Whittington Park) - Wed 7s
LONDON NORTH - ISLINGTON (Market Road) - Tue
LONDON NORTH - ISLINGTON (Market Road) - Tue WOMENS
LONDON NORTH - ISLINGTON (Market Road) - Wed
LONDON North - STOKE NEWINGTON (School and Sixth Form) - Mon Netball
LONDON North - TOTTENHAM (New River Sport and Fitness) - Mon
LONDON North - TOTTENHAM (New River Sport and Fitness) - Thu WOMENS 5s
LONDON North - WOODFORD (Woodbridge High School) - Mon
LONDON SOUTH - BRIXTON (Brixton Recreation Centre) - Mon Indoor 3G
LONDON South - CATFORD (St Dunstans Jubilee Ground) - Mon
LONDON South - DULWICH (JAGS Sports Club) - Mon
LONDON South - DULWICH (JAGS Sports Club) - Tue
LONDON South - GREENWICH (The Blackheath School) - Tue NETBALL
LONDON South - OVAL (Kennington Park Netball) - Mon
LONDON South - PUTNEY (Ark Putney Academy) - Wed
LONDON South - VAUXHALL (Lilian Baylis School) - Mon
LONDON South - VAUXHALL (Lilian Baylis School) - Thu
LONDON South - VAUXHALL (Lilian Baylis School) - Tue
LONDON South - VAUXHALL (Lilian Baylis School) - Wed
LONDON South - WANDSWORTH (Battersea Ironsides Sports Club) - Mon
LONDON South - WANDSWORTH (The Elms Wandle Rec Centre 3G) - Mon
LONDON South - WANDSWORTH (The Elms Wandle Rec Centre 3G) - Thu
LONDON South - WANDSWORTH (The Elms Wandle Rec Centre 3G) - Tue
LONDON South - WANDSWORTH (The Elms Wandle Rec Centre 3G) - Wed
LONDON West - GREENFORD (Brentside School) - Mon Netball
LONDON West - GREENFORD (Brentside School) - Tue Womens
LONDON West - PADDINGTON (Academy SC 3G) - Tue
LONDON West - PADDINGTON (Academy SC 3G) - Wed
LONDON West - SOUTH EALING (Park Sports Lammas Park 3g) - Tue
LONDON West - SOUTH EALING (Park Sports Lammas Park Netball) - Mon
LONDON West - SOUTH EALING (Park Sports Lammas Park Netball) - Wed
LONDON West - WESTWAY (Westway Sports Centre) - Tue
LONDON West - WESTWAY (Westway Sports Centre) - Wed
LOUGHBOROUGH (Limehurst Academy) - Wed
LOUGHBOROUGH (Quorn FC) - Mon
LOUGHBOROUGH (Quorn FC) - Mon International Cup
LUTTERWORTH (Lutterworth Athletic FC) - Mon
LUTTERWORTH (Lutterworth Athletic FC) - Mon Business League
LUTTERWORTH (Lutterworth Athletic FC) - Wed Womens
MACCLESFIELD (Fallibroome Academy) - Thu
MACCLESFIELD (Tytherington School) - Sun Netball
MAIDSTONE (Gallagher Stadium) - Mon
MAIDSTONE (Gallagher Stadium) - Mon Vets
MAIDSTONE (Gallagher Stadium) - Sun
MAIDSTONE (Gallagher Stadium) - Wed
MAIDSTONE (Gallagher Stadium) MIXED - Sun
MAIDSTONE (Invicta Gramar) MIXED - Tue
MAIDSTONE (Invicta Grammar) - Mon
MAIDSTONE (Invicta Grammar) - Thu
MAIDSTONE (St Augustine Academy) - Wed MIXED Netball
MAIDSTONE (YMCA 3G Pitch) - Mon
MAIDSTONE (YMCA 3G Pitch) - Thu
MALTON (Malton Community Sports Centre) - Mon
MANCHESTER (East Manchester Academy) - Flexi 11s - Fri
MANCHESTER (East Manchester Academy) - Mon
MANCHESTER (Manchester Academy) - Tue INDOOR Netball MIXED
MANCHESTER ARDWICK (Dean Trust Ardwick) - Thu
MANCHESTER CENTRAL (Trinity Sports Centre) - Thu
MANCHESTER CENTRAL (Trinity Sports Centre) - Tue Netball SUMMER INDOOR
MANCHESTER CENTRAL (Trinity Sports Centre) - Tue Netball SUMMER OUTDOOR
MANCHESTER CENTRAL (Trinity Sports Centre) - Wed
MANCHESTER CHORLTON (Chorlton High School South) - Mon Netball SUMMER
MANCHESTER CHORLTON (Chorlton High School South) - Thu Netball SUMMER
MANCHESTER CHORLTON (Chorlton High School South) - Tue Netball SUMMER
MANCHESTER CHORLTON (Chorlton High School South) - Wed Netball SUMMER
MANCHESTER CHORLTON (Chorlton High School) - Sun Mixer FOOTBALL Tournament
MANCHESTER CHORLTON (Chorlton High School) - Sun Mixer NETBALL Tournament
MANCHESTER DIDSBURY (The Barlow RC High School) - Mon
MANCHESTER SWINTON (Edintervention Sports) - Tues
MANCHESTER VELODROME (National Cycling Centre) Netball - Mon
MANVERS PARK (Dearne Valley College CS) - Thu
MARKET HARBOROUGH (Harborough Town FC) - Mon
MELKSHAM (Melksham Oak School) - Mon
MENSTON (St Marys School CS) - Thu
MIDDLESBROUGH (Middlesbrough College) - Tues
MILTON KEYNES (Sport Central) - Mon Netball
MINEHEAD (West Somerset LC) - Thu
MIRFIELD (The Mirfield Free Grammar and Sixth Form) - Thu Summer League
NANTWICH (Nantwich Town FC) - Mon
NEWBURY (Park House School) - Sun
NEWBURY (Park House School) - Thu
NEWBURY (Park House School) - Wed Netball
NEWCASTLE (Benfield Sports Centre CS) - Mon
NEWCASTLE (Benfield Sports Centre CS) - Wed
NEWCASTLE (Gosforth Academy CS) - Mon
NEWCASTLE (Hadrian Leisure Centre) - Mon
NEWPORT (Newbridge Leisure Centre) - Tue Netball
NEWTON-LE-WILLOWS (Hope Academy) - Mon Netball
NORTH FERRIBY (South Hunsley Sports CS) - Mon
NORTHAMPTON (Moulton College SPM) - Wed
NORTHWICH (Moss Farm Leisure Complex CFA) - Mon 3G
NORTHWICH (Moss Farm Leisure Complex CFA) - Sun
NORTHWICH (Moss Farm Leisure Complex) - Flexi 11s Fri
ORMSKIRK (St Bedes Catholic School FE) - Mon
ORPINGTON (Darrick Wood Sch) - Mon
OXFORD (Kidlington LC) - Mon
OXFORD (Oxford High School) - Thu Netball SUMMER
PLYMOUTH (Tor Bridge SC) - Sun
PONTEFRACT (Carleton High School) - Mon Netball
PONTYPRIDD (University of South Wales Sport Park) - Tue Mixed League
POOLE (Ashdown Leisure Centre CS) - Mon
POOLE (Dorset County Ground) - Sun 9 a-side Monthly Tournament
POOLE (The Cornerstone Academy) - Thu
POOLE (The Cornerstone Academy) - Tue Tournament
PORTSLADE (Portslade Leisure Centre) - Wed
PORTSMOUTH (Cosham Hampshire FA King George V Football Complex) - Mon
PRESTON (Bamber Bridge Leisure Centre) - Mon
PRESTON (Preston College Sports Centre CS) - Mon
REDDITCH (Trinity High School) - Mon
REDDITCH (Trinity High School) - Wed *BRAND NEW*
RHYL (Rhyl Leisure Centre) - Sun
RICKMANSWORTH (St Clement Danes School) - Sun
ROCHDALE (The Soccer Factory) - Thu
ROTHERHAM (Rotherham Utd Parkgate Astro) - Sun
ROTHERHAM (Thomas Rotherham College CS) - Wed
ROTHERHAM (Wickersley School and Sports College) - Thu Netball
ROYSTON (King James Academy) - Mon
RUGBY (Bilton School) - Mon Netball
RUSHDEN (Ferrers School) - Mon
SALFORD MEDIA CITY (Oasis Academy) - Mon Netball SUMMER
SALFORD MEDIA CITY (Oasis Academy) - Wed Netball SUMMER
SALISBURY (Sarum Academy Netball) - Mon
SCUNTHORPE (Frederick Gough School CS) - Mon
SCUNTHORPE (John Leggott College) - Wed
SHEFFIELD (Kiveton Park Sports Ground CS) - Mon
SHEFFIELD (Norton Playing Fields 3G CS) - Tue 6-a-side
SHEFFIELD (Norton Playing Fields 3G CS) - Tue 6-a-side Women
SHEFFIELD (Olympic Legacy Park CS) - Mon 6-a-side
SHEFFIELD (Sheffield High School for Girls) - Tue Netball
SHEFFIELD (University Goodwin Sports Centre CS) - Mon 5 a side Early League
SHEFFIELD (University Goodwin Sports Centre CS) - Mon 5-a-side
SHEFFIELD (University Goodwin Sports Centre CS) - Mon 5-a-side Late League
SHEFFIELD (University Goodwin Sports Centre CS) - Thu 5-a-side
SHEFFIELD (University Goodwin Sports Centre) - Spring Tournament
SHEFFIELD (University Goodwin Sports Centre) - Thu 6-a-side League
SHEFFIELD (University Goodwin Sports Centre) - Wed 6-a-side
SHREWSBURY (Shrewsbury Town Foundation) - Mon
SITTINGBOURNE (Sittingbourne Golf Centre) - Thu
SKIPTON (Sandylands Sports Centre - CS) Mon
SLEAFORD (Carres Grammar School CS) - Mon
SOLIHULL (Lode Heath School) - Sun Netball Tournament
SOLIHULL (Old Silhillians Rugby Club CS) - Mon
SOLIHULL (Old Silhillians Rugby Club) - Sun
SOUTH WOODHAM FERRERS (SWF Leisure Centre CS) - Mon
SOUTHAMPTON (Oasis Academy Mayfield) - Wed Netball
SOUTHAMPTON/EASTLEIGH (Stoneham Lane Football Complex) - Mon 7s
SOUTHAMPTON/EASTLEIGH (Stoneham Lane Football Complex) - Wed 5s
ST ALBANS (Cotlandswick Leisure Centre CS) - Mon
ST ALBANS (Cotlandswick Leisure Centre CS) - Thu
ST ALBANS (Cotlandswick Leisure Centre CS) - Wed
ST ALBANS (Oaklands College) - Mon
ST ALBANS (St Albans Girls School) - Thu
ST HELENS (St Augustine of Canterbury) - Tue Netball
ST HELENS (St Cuthberts Catholic High School) - Thu
ST HELENS (Sutton Leisure Centre) - Thu Netball
STAFFORD (Beaconside Sports and Fitness) - Sun Netball
STAFFORD (Stafford Soccer Centre) - Mon
STAFFORD (Stafford Soccer Centre) - Wed
STAINES UPON THAMES (Matthew Arnold Sports Centre) - MON NETBALL
STANFORD-LE-HOPE (St Cleres School CS) - Thu
STANFORD-LE-HOPE (St Cleres School CS) - Thu VETS - Over 40s
STANFORD-LE-HOPE (St Cleres School) - Mon
STOKE (Birches Head Academy) - Mon
STOKE (Birches Head Academy) - Mon NETBALL
STROOD (Strood Sports Centre) - Mon
SUNDERLAND (Beacon of Light) - Mon
SWANSEA (Bay Sports Centre - Swansea University) - Wed
TAMWORTH (Rawlett Leisure Centre) - Sun
TAUNTON (Castle Sports Centre) - Tue 3G
TELFORD (Oakengates Leisure Centre CS) - Mon
TELFORD (Oakengates Leisure Centre CS) - Thu
TELFORD (Telford College) - Sun
TONBRIDGE (Judd School CS) - Mon
TONBRIDGE (Leigh Academy) - Mon
TONBRIDGE (Tonbridge Angels FC) - Wed
TORQUAY (Torbay Leisure Centre) - Mon
TRURO (Sir Ben Ainslie Sports Centre) - Wed
UCKFIELD (Uckfield Leisure Centre CS) - Mon
UPPINGHAM (Uppingham Community College) - Mon
WAKEFIELD (Horbury Academy) - Wed Netball
WAKEFIELD (Kettlethorpe High School FE) - Wed
WAKEFIELD (Ossett Academy) - Mon BRAND NEW
WAKEFIELD (Ossett Academy) - Thu
WAKEFIELD (Slazenger Sports and Social FE) - Tue
WAKEFIELD (Wakefield Sports Club FE) - Thu
WALES - CWMBRAN (Cwmbran 3G CS) - Thu
WALES - CWMBRAN (Cwmbran 3G CS) - Tue
WARRINGTON (Beamont Collegiate Academy) - Mon Netball
WARRINGTON (Beamont Collegiate Academy) - Thu Netball
WARRINGTON (Culchelth High School) - Fri Back to Netball
WARRINGTON (Culchelth High School) - Mon Netball
WARRINGTON (Culchelth High School) - Tue Netball
WARRINGTON (Great Sankey Sports Hub) - Flexi 11s
WARRINGTON (Great Sankey Sports Hub) - Mon Netball
WARRINGTON (Orford Jubilee Hub FE) - Thu
WARRINGTON (Orford Jubilee Hub FE) - Wed Netball
WARRINGTON (Padgate Academy) - Mon
WARRINGTON LYMM (Lymm Leisure Centre) - Wed Netball
WARWICK (Myton School) - Thu
WARWICK (Warwick Independent Schools Foundation) - Tue Netball
WELLINGBOROUGH (Wrenn School) - Mon
WELLINGBOROUGH (Wrenn School) - Wed - Summer
WESTON SUPER MARE (Broadoak Academy Sports Centre) - Tue Netball
WEYMOUTH (Budmouth College) - Mon
WHITEHAVEN (Whitehaven AFC) - Sun
WHITSTABLE (Community College) - Mon
WIGAN (Howe Bridge Leisure Centre CS) - Mon
WIGAN (Standish Leisure Centre) - Mon
WIGAN (Standish Leisure Centre) - Thu
WIGAN ORRELL (Dean Trust Wigan) - Wed
WIGAN ORRELL (Dean Trust Wigan) - Wed Netball
WILMSLOW (Phoenix Sports Centre - CS) - Mon
WINCHESTER (River Park Leisure Centre CS) - Wed
WINCHESTER (The Henry Beaufort School) - Wed
WIRRAL (Leasowe Leisure Centre CS) - Thu
WIRRAL (Neston High School) - Flexi 11s Mon
WIRRAL PENSBY (Pensby High School CS) - Mon
WIRRAL WALLASEY (Tranmere Rovers 3G) - Sun Mixed League
WITNEY (Witney ATP CS) - Sun
WOKING (Woking Leisure Centre) - Mon
WOKING (Woking Leisure Centre) - Tue
WOKINGHAM (RFC Forest Academy Dome) - Mon Indoor
WOLVERHAMPTON (Highfields School) - Mon Netball
WOLVERHAMPTON (Khalsa Academy) - Mon
WOLVERHAMPTON (Merchants of Fitness) Sat Netball Tournament
WORCESTER (Droitwich Spa High School) - Tue Netball SUMMER
WORKINGTON (Workington Leisure Centre) - Mon
WORTHING (Bohunt School Worthing) - Tue Netball SUMMER
WORTHING (Worthing FC) - Mon
WORTHING (Worthing FC) - Mon Veterans
WORTHING (Worthing FC) SUMMER TOURNAMENT
YATELEY (Frogmore LC) - Thu
YATELEY (Frogmore LC) - Wed
YEOVIL (Leweston School) - Tue
Team 1
Choose League
Big Swingers FC
Fairly Messi
Full Metal Studs FC
Judas FC
London Dens
Stokey FC
Team Beau
The RATS
UCL Academicals
Team 2
Choose Team 1
Big Swingers FC
Fairly Messi
Full Metal Studs FC
Judas FC
London Dens
Stokey FC
Team Beau
The RATS
UCL Academicals